zdjęcie przedstawia książkę i bez zdjęcie przedstawia książkę i okulary

Zajęcia plastyczne dla dzieci

data dodania: piątek 17 maja 2013

15 maja w Filii Bibliotecznej w Otocznej odbyły się zajęcia plastyczne dla dzieci, zorganizowane w ramach X Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. W spotkaniu wzięło udział około 30 uczniów miejscowego Zespołu Szkół. Młodzi czytelnicy mieli okazję porozmawiać o ulubionych książkach i ukochanych bohaterach oraz posłuchać fragmentów książki Astrid Lindgren Dzieci z ulicy Awanturników. Uczestnicy mogli także rozwinąć skrzydła swej wyobraźni i wrażliwości czytelniczej, wykonując barwne ilustracje do czytanych fragmentów. Spotkanie odbyło się w przyjaznej i wesołej atmosferze, dzieci dobrze się bawiły podjadając słodycze. Ukoronowaniem zajęć było rozstrzygnięcie konkursu na plakat i nagrodzenie zwycięzców.

Fotorelacja: