zdjęcie przedstawia książkę i bez zdjęcie przedstawia książkę i bez

W bibliotece przeróżne książki mieszkają

data dodania: piątek 24 maja 2013

23 maja 2013 roku do naszej biblioteki po raz pierwszy zawitali uczniowie klasy „O” z SSP nr 2 z panią Pauliną Mikołajczak. Dzieci zwiedziły bibliotekę i dowiedziały się jak różnorodne książki znajdują się na półkach. Oglądały kolorowe bajeczki, komiksy i książki, które zawierają mnóstwo pożytecznych wiadomości. Zapoznały się z zasadami korzystania z biblioteki i poznały pojęcia: karta czytelnika, audiobook, biblioteka, księgarnia. Dowiedziały się jak zostać czytelnikiem biblioteki, wypożyczać i szanować książki. W związku ze zbliżającym się Dniem Matki wysłuchały wiersza „Kochana mamusia” i śpiewając piosenkę o mamie robiły laurki - kwiatki. Dzieci z uśmiechem na ustach opuszczały naszą bibliotekę obiecując ponowne odwiedziny.

Fotorelacja: