ŚWIĘTY MIKOŁAJ W BIBLIOTECE

data dodania: wtorek 14 grudnia 2010

Uwielbiają go wszyscy - dorośli i dzieci, bogaci i biedni, mieszkańcy dużych miast i małych miasteczek. Święty Mikołaj odwiedza nas 6 grudnia i w wieczór wigilijny. Uroczyste obchody tego jakże wielce przyjemnego święta Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Września rozpoczęła w dniu 6 grudnia 2010 r. punktualnie o 9:30 w sali Wrzesińskiego Ośrodka Kultury przedstawieniem pt.: „W poszukiwaniu Św. Mikołaja” przygotowanym przez Agencję Artystyczną DOBRY TEATR z Poznania, którego głównym i najważniejszym bohaterem był Święty Mikołaj. Po wspaniałym występie – odszukaniu Św. Mikołaja i odśpiewaniu specjalnej piosenki mikołajowej, uczniowie klas II  zSamorządowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. 68 Wrzesińskiego Pułku Piechoty oraz z Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Dzieci Wrzesińskich zostali nagrodzeni prezentami. Niestety „nic nie może wiecznie trwać” widzowie musieli pożegnać naszego Szanownego Gościa, który śpieszył się z wizytą do innych dzieci, a aniołki i śnieżynki przystąpiły do ciężkiej, ale przyjemnej pracy a mianowicie do zabawy tanecznej wraz z uczniami. Na koniec w nagrodę odbyła się wielka, słodka uczta dzięki Agencji Artystyczno – Reklamowej HEDRYCH. Wszyscy mali goście rozchodzili się do domów z wielkimi uśmiechami na buziach, radośni, obdarowani prezentami i zadowoleni z miło spędzonego dnia. Łącznie w zabawie brało udział 227 uczniów. Zapraszamy za rok!