FERIE ZIMOWE W FILII W KACZANOWIE

data dodania: wtorek 1 marca 2011

W okresie ferii zimowych Filia w Kaczanowie zapraszała dzieci i młodzież na spotkania pod hasłem: „Czy to śnieg, czy to deszcz w bibliotece fajnie jest”. W ramach zajęć odbyło się: czytanie baśni wielu pokoleń, rysowanie postaci z baśni na balonach, projektowanie masek karnawałowych, wykonanie szaszłyków owocowych, gry i zabawy ruchowe, konkursy: recytatorskie, jeden z dziesięciu, pakowanie „walizki marzeń”, układanie techniką orgiami kwiatów.
      Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wrześni dziękuje :

• Radnemu Rady Powiatu – panu Bogdanowi Krukowi,
  • sklepowi spożywczo – przemysłowemu w Kaczanowie (p. Małgorzaty Kołodziejskiej)
  • piekarni „Waldi” w Kaczanowie.

za pomoc w zorganizowaniu FERII ZIMOWYCH w Filii w Psarach Polskich i Filii w Kaczanowie. Państwa pomoc jest dla mnie świadectwem, że jeszcze są na tym świecie ludzie dobrej woli i wielkiego serca, dla których dobro dziecka jest rzeczą najważniejszą.