NOC W BIBLIOTECE

data dodania: wtorek 30 sierpnia 2011
Już po raz drugi, 26 sierpnia (piątek) 2011 r. o godz. 19:00 w Filii w Psarach Polskich Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wrześni odbyła się „SZALONA NOC Z PIRATAMI”. Przygodę piracką na łajbie bibliotecznej poprowadziła Anna Wachowiak – kierownik biblioteki w Filii w Psarach Polskich. Wieczór rozpoczął się czytaniem książki przez zaproszonych gości, a byli to: Bożena Nowacka – Przewodnicząca Rady Miejskiej, Sabina Liberkowska – sołtys Psar Polskich, Sebastian Mazurkiewicz - dyrektor Muzeum Regionalnego we Wrześni, Joanna Goździewicz – dziennikarka z „Wiadomości Wrzesińskich” oraz Wioletta Mazurkiewicz – dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wrześni. Tej nocy nie zabrakło również gier i zabaw, wspólnego oglądania filmu – „Piraci z Karaibów”, pysznej kolacji przygotowanej przez panią bibliotekarkę. Ponadto cała biblioteka rozkołysała się w takt szant morskich. Spotkanie zakończyło się następnego dnia śniadaniem i wręczeniem upominków. Dyrektor Biblioteki Publicznej we Wrześni pragnie podziękować: PBS WRZEŚNIA, hurtowni PIK Września, REPORTER YOUNG, pani Małgorzacie Kierzek, pani Marii Derda za pomoc w zorganizowaniu BIBLIOWAKACJI W FILII W PSARACH POLSKICH.
W.M.