HALLOWEEN WE WRZESIŃSKIEJ BIBLIOTECE

data dodania: środa 16 listopada 2011
Miało być strasznie … i było!!! 28 października 2011 r. „straszne” rzeczy działy się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Wrześni. Od samego progu witały wchodzących olbrzymie sieci pajęcze, nietoperze, duchy, pająki małe i duże. W ciemnościach szczerzyły swoje kły i świeciły dynie. Grozę potęgowały upiorne postacie duchów, czarownic i straszydeł. Kto sądził, że to koniec „atrakcji” ten był w błędzie. Po pokonaniu tego „strasznego” miejsca, w bibliotece straszyło dalej. Było: opowiadanie historii Halloween, szukanie uwięzionego „Duszka Bibliotecznego”, latanie na miotle, tworzenie mumii z papieru toaletowego i film grozy. Tego dnia bibliotekę odwiedziło bardzo dużo dzieci i młodzieży. W tym dniu wszyscy uczestnicy „STRASZNIE” się bawili. W.M.

Fotorelacja: