TADEUSZ CHUDECKI WE WRZESIŃSKIEJ BIBLIOTECE

data dodania: poniedziałek 21 listopada 2011

8 listopada 2011 r. gościem Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wrześni był Tadeusz Chudecki, autor książek “Wspaniałe podróże na każdą kieszeń czyli Europa za 100 euro” i „Dalej w drogę. Łatwe i tanie podróżowanie po Europie i okolicach” oraz znany aktor filmowy i teatralny znany m.in. z serialu „M jak Miłość” Okazuje się, że podróżowanie to jeszcze jedna pasja. Autor w każdej wolnej chwili przemierza Europę w poszukiwaniu niezwykłych miejsc i … jak twierdzi, wcale nie trzeba być milionerem, aby tego dokonać. Podczas spotkania licznie zebrani wrześnianie usłyszeli praktyczne wskazówki jak zorganizować ciekawy wyjazd nie tracąc przy tym dużo pieniędzy. Pan Tadeusz okazał się bardzo sympatycznym, ciepłym i otwartym człowiekiem. W trakcie spotkania można było kupić książkę, uzyskać autograf i zrobić sobie zdjęcie z autorem.

W.M.

Fotorelacja: