DZIEN PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECE

data dodania: poniedziałek 5 grudnia 2011

Mimo, że Dzień Pluszowego Misia przypada dopiero 25 listopada, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy postanowiła zaprosić dzieci do wspólnej zabawy od 21 listopada do 25 listopada. Była to wspaniała okazja do promowania czytelnictwa i popularyzacji książki. Podczas spotkania dzieci: poznały historię pluszowego misia, oglądały wystawkę książek, których bohaterami są pluszowe niedźwiadki (Miś Uszatek, Kubuś Puchatek, Paddington, Coralgol), odgadywały zagadki, pokonywały tor przeszkód, z zachwytem wysłuchiwały bajek z misiem w roli głównej, otrzymały słodki poczęstunek – ciasteczka w kształcie misia ufundowane przez CUKIERNIĘ „SŁODKI KĄCIK” a po południu wielu z nich powróciło z rodzicami, aby zapisać się do biblioteki i wypożyczyć książeczki.

FOTORELACJA: