PLANETA WEDŁUG KRETA

data dodania: sobota 18 lutego 2012
7 lutego 2012 r. gościem Biblioteki Publicznej Miasta i gminy we Wrześni był Jarosław Kret, dziennikarz telewizyjny, popularny prezenter „Pogody” w TVP 1, egiptolog oraz autor licznych książek podróżniczych. Autor, podczas spotkania z czytelnikami wrzesińskimi niezwykle zajmująco ukazał magię świata, odkrył nieznane, zaskakuje ciekawostki. W trakcie całego spotkania prezentowane były zdjęcia ukazujące „Planetę według Kreta” widzianą jego oczami. Ciekawe komentarze autora, dygresyjki i historie pozwoliły przybyłym na spotkanie czytelnikom przenieść się w tak odległe zarówno geograficznie, jak i kulturowo miejsca. Spotkanie odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze - autor z niezwykłą łatwością nawiązał kontakt z publicznością, co z pewnością wpłynie na bardzo pozytywne wspomnienia czytelników. Po spotkaniu, które przeciągnęło się do późna, każdy mógł otrzymać wpis do książki z dedykacją oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W spotkaniu wzięło udział ok. 120 osób. Jarosław Kret to niewątpliwie wspaniały i utalentowany dziennikarz, który nie boi się nowych wyzwań i zawsze chętnie poszukuje nowej wiedzy o otaczającym go świecie – a właśnie te cechy są niezwykle ważne w tym zawodzie.

Fotorelacja:
autor zdjęć: M. Sznek