TECHNIKA SLEEVEFACE – WARSZATY FOTOGRAFICZNE W BIBLIOTECE

data dodania: piątek 25 marca 2022

W dniach 22-24 marca 2022 roku Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wrześni zorganizowała warsztaty fotograficzne. Podczas zajęć, prowadzonych przez reżysera Krzysztofa Marka Nowaka, uczestnicy poznali tajniki pracy fotografa: zabawę formatem, światłem, kolorem i perspektywą; podstawowe zasady działania aparatów zarówno takich profesjonalnych jak również aparatów w telefonach komórkowych oraz ogólne zasady fotografiki. Podczas dwóch kolejnych spotkań warsztatowych uczestnicy mogli skorzystać ze zdobytej wiedzy, wykonując pod okiem prowadzącego zdjęcia techniką Sleeveface. Okazało się, że robienie fotografii z okładką książki jest świetną zabawą, wymagającą kreatywności zarówno przy wyborze odpowiedniej okładki, jak również przy robieniu samego zdjęcia. Dziękujemy prowadzącemu i uczestnikom za mile spędzony czas i świetną zabawę. Jednocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym – szczegóły na stronie Biblioteki.

TECHNIKA SLEEVEFACE – WARSZATY FOTOGRAFICZNE W BIBLIOTECE