DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W KACZANOWIE

data dodania: wtorek 29 listopada 2022

25 listopada Biblioteka Szkolna oraz Filia Biblioteki Publicznej w Kaczanowie zorganizowała spotkanie z okazji Dnia Pluszowego Misia. Uroczystość tego wesołego dnia otworzył pan Dyrektor Zbigniew Przytarski. Uczniowie klas 0 – III przynieśli swoje ulubione misie . Dzieci poznały historię święta i opowiedziały o tym jakie misie znają z bajek i książek . Dowiedziały się również gdzie i jak żyją prawdziwe niedźwiedzie. Następnie każda z klas wystąpiła z własnym programem artystycznym. Uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali min. piękne piosenki, wierszyki i mini przedstawienia Na zakończenie uroczystości wszyscy otrzymali kolorowanki. Dzień Pluszowego Misia był okazją do promocji czytelnictwa i jednocześnie świetnej zabawy. Organizatorzy (K.Antas i M.Wrzosek) dziękują wychowawcom klas za zaangażowanie.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W KACZANOWIE