Konkurs Wiedzy o Harrym Potterze

data dodania: poniedziałek 12 grudnia 2022

Filia w Kaczanowie Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wrześni wraz z Biblioteką Szkolną Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kaczanowie zorganizowały II etapowy konkurs wiedzy o Harrym Potterze. 22.11.2022 odbył się I etap konkursu i był to test wyboru składający się z 15 pytań, do drugiego etapu konkursu (30.11.2022) zakwalifikowało się 9 osób. II etap konkursu zawierał pytania otwarte, które nie należały do najprostszych. Jury wyłoniło zwycięzców oraz przyznało 1 wyróżnienie. W dniu 07.12.2022 odbyło się uroczyste wręczenie nagród przez panią Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wrześni - Wiolettę Mazurkiewicz oraz Dyrekcje Szkoły, pana Dyrektora - Zbigniewa Przytarskiego, i panią Dyrektor Elżbietę Grześkowiak. Wszystkim laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.