header header header

Bibliowakacje w Bibliotece oddziału dziecięcego

data dodania: wtorek 10 sierpnia 2010
W okresie wakacji, na terenie Wrześni trwają w Oddziale Dziecięcym Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy – BIBLIOWAKCJE, czyli spotkania prowadzone z myślą o dzieciach, które tegoroczne wakacje spędzają w mieście. Spotkania, te są doskonałym lekiem na wakacyjną nudę. Dzieci i młodzież mogą spożytkować swój wolny czas, uczestnicząc w zajęciach w każdy wtorek, środę i czwartek od godz. 11:00 do godz. 13:00. Dzięki takiej formie spędzenia wakacji, czytelnicy mogą poznać wiele nowych osób.
W dniu 22 lipca mali wrzesińscy czytelnicy, mieli okazję wcielić się w rolę tropiciela. Wraz z dyrektorem Muzeum Regionalnego odkrywali „Wrześnię jakiej nie znają”. Zadaniem czytelnianych tropicieli było poznać Ratusz Urzędu Miasta i Gminy we Wrześni, Muzeum Regionalne im. Dzieci Wrzesińskich, kościół farny oraz wrzesiński rynek.
Dzieci chcące korzystać z BIBLIOWAKACJI w Oddziale Dziecięcym Biblioteki Miasta i Gminy we Wrześni zapraszamy na dalsze zajęcia. Więcej informacji można uzyskać w Oddziale Dziecięcym Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wrześni, ul. Batorego 8, tel.: 61/ 437-91-33.
stat4u

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl