zdjęcie przedstawia książkę i bez zdjęcie przedstawia książkę i bez

PLUSZOWY MIŚ

data dodania: wtorek 5 grudnia 2023

Chyba nie ma pokoju dziecięcego, w którym na półce, łóżku lub fotelu nie siedzi miś. Pomaga zasypiać, zna wszystkie sekrety, pobudza wyobraźnię i pomaga uwierzyć w siebie .

Biblioteka Publiczna w Nowym Folwarku zorganizowała zajęcia dla dzieci z klas 0a i 0b. Wysłuchały historii powstania tego święta, oraz opowiadań „Miś Benjamin mówi dziękuję”, „Miś Benjamin mówi przepraszam”. Nie zabrakło zabaw ruchowych, gdzie naśladowaliśmy misie i śpiewaliśmy piosenkę „Niedźwiadek”. Zagadki misiowe i puzzle nie sprawiły dzieciom żadnych trudności. Na koniec odpowiadały na pytania do wiersza Czesława Janczarskiego „ Naprawiamy misia”. Z okazji święta wykonały misiową opaskę, którą dumnie nosiły. W bibliotece czekała wystawka książek o misiach w literaturze dziecięcej.

PLUSZOWY MIŚ