zdjęcie przedstawia książkę i bez zdjęcie przedstawia książkę i bez

Spotkanie autorskie z Panią Martyną Kwiatkowską

data dodania: piątek 15 grudnia 2023
01.12.2023 Biblioteka szkolna oraz filia Biblioteki Publicznej w Kaczanowie zorganizowały spotkanie autorskie z Panią Martyną Kwiatkowską. Pani Martyna z myślą o młodym pokoleniu tworzy fantastyczne opowiadania, które bawią i uczą. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas 0 -III Szkoły Podstawowej w Kaczanowie. Prezentacja kolejnej  książki pt. „Kraina nieprzemijającego braterstwa” wypadła znakomicie. Uczniowie ponownie mogli się spotkać się z głównymi bohaterami książki – Dorcią,  Tadkiem , Maćkiem  i Renią oraz posłuchać ich kolejnej przygody. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, chwilami trudno było zapanować nad ich ciekawością. Na koniec można było zakupić książkę i otrzymać autograf . Dzieci otrzymały także zakładki i kolorowanki z ilustracją z książki. Dziękujemy za odwiedziny. Autorka zapowiedziała kolejną książkę, więc może spotkamy się ponownie.

Spotkanie autorskie z Panią Martyną Kwiatkowską