zdjęcie przedstawia książkę i bez zdjęcie przedstawia książkę i bez

MAGDALENA WITKIEWICZ WE WRZESIŃSKIEJ BIBLIOTECE

data dodania: środa 15 maja 2024

Jak co roku, na początku maja Biblioteki obchodzą ważne święto – Tydzień Bibliotek. Z tej okazji biblioteczne instytucje starają się zapewnić swoim czytelnikom wiele atrakcyjnych form obcowania z literaturą. Dlatego też świętowanie tego niezwykłego czasu Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wrześni rozpoczęła od zaproszenia naszych czytelniczek na emocjonujące spotkanie z panią Magdaleną Witkiewicz – autorką literatury kobiecej, które odbyło się 9 maja. Pani Magdalena podczas rozmowy z prowadzącą spotkanie panią Martą Kaźmierowską, przybliżyła słuchaczom początki swojej przygody z pisarstwem, opowiadała o kulisach powstawania kolejnych książek oraz zabawnych sytuacjach związanych ze specyfiką jej pracy. Najważniejszym przesłaniem książek pani Magdaleny jest wywołanie uśmiechu na twarzy swoich czytelników, podarowania im odrobiny magii, nadziei i emocji. Spotkanie pełne anegdot i ciepłych słów zakończyło się wręczeniem nagród laureatom konkursu „Miłość w czasie wojny” oraz tradycyjnym rozdawaniem autografów.

MAGDALENA WITKIEWICZ WE WRZESIŃSKIEJ BIBLIOTECE