zdjęcie przedstawia książkę i bez zdjęcie przedstawia książkę i bez

MICHAŁ SZULIM I KUBAŃSKIE KLIMATY W BIBLIOTECE

data dodania: wtorek 21 maja 2024

Tydzień bibliotek to nie tylko czas atrakcyjnych spotkań autorskich dla najmłodszych, ale również dla dorosłych czytelników . Biblioteka Publiczna zaprosiła na spotkanie z Michałem Szulimem –podróżnikiem, autorem bloga. Gość spotkania zachwycił słuchaczy barwną opowieścią o Kubie, anegdotki i ciekawostki wspierając prezentacją multimedialną, ukazującą ciekawe miejsca i ważne wydarzenia. Wrzesińscy mieszkańcy mieli okazję usłyszeć jak wyglądało i wygląda dziś życie na Kubie, gdzie opieka zdrowotna i senioralna jest na wysokim poziomie a dostęp do Internetu „działa” na karty zdrapki. Dzięki ciekawostkom i anegdotkom o kubańskiej kuchni, rumie i cygarach, Michał Szulim stworzył dla swoich słuchaczy niezwykle barwny obraz rzeczywistości, którą można poznać właściwie tylko przebywając w tym miejscu.

Serdecznie dziękujemy panu Michałowi za wizytę w naszej bibliotece, a naszych czytelników zachęcamy do śledzenia strony Biblioteki, gdzie można odnaleźć informacje na temat zbliżających się wydarzeń.

MICHAŁ SZULIM I KUBAŃSKIE KLIMATY W BIBLIOTECE