zdjęcie przedstawia książkę i bez zdjęcie przedstawia książkę i okulary

Czytanie na polanie

data dodania: poniedziałek 3 czerwca 2024

Po raz pierwszy nasza biblioteka wzięła udział w akcji „Czytanie na polanie”. Wśród pięknej roślinności w Centrum Edukacji Ekologicznej najmłodszym przedszkolakom mieli okazję przeczytać książki przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji we Wrześni oraz Straży Miejskiej we Wrześni, a także Pani dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wrześni. Dziękujemy Panu Dyrektorowi SSP nr 6 we Wrześni za przeczytanie historii o „Szarym”, a przede wszystkim za udostępnienie wyjątkowego miejsca. Dziękujemy wychowawcy i uczniom klasy VI c za pomoc w realizacji przedsięwzięcia.

Czytanie na polanie wśród pięknej roślinności w Centrum Edukacji Ekologicznej najmłodszym przedszkolakom