header header header

Bezpieczne przejście dla pieszych

data dodania: piątek 16 grudnia 2022

Filia w Nowym Folwarku zaprosiła na spotkanie w klasach 0a i 0b- starszego specjalistę p. Katarzynę Chromińską ze Straży Miejskiej.

czytaj więcej

LAURKA DLA SENIORA

data dodania: piątek 16 grudnia 2022

Biblioteka Publiczna Filia w Nowym Folwarku włączyła się do konkursu plastycznego organizowanego przez Sołtysa i Radę Sołecką Psary Polskie.

czytaj więcej

Konkurs Wiedzy o Harrym Potterze

data dodania: poniedziałek 12 grudnia 2022
Filia w Kaczanowie Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wrześni wraz z Biblioteką Szkolną Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kaczanowie zorganizowały II etapowy konkurs wiedzy o Harrym Potterze. czytaj więcej

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W KACZANOWIE

data dodania: wtorek 29 listopada 2022

25 listopada Biblioteka Szkolna oraz Filia Biblioteki Publicznej w Kaczanowie zorganizowała spotkanie z okazji Dnia Pluszowego Misia.

czytaj więcej

PLUSZOWY MIŚ

data dodania: wtorek 29 listopada 2022

Chyba nie ma pokoju dziecięcego, w którym na półce, łóżku lub fotelu nie siedzi miś. Pomagał zasypiać, znał wszystkie sekrety, był przytulany, gdy szukaliśmy pocieszenia w smutnych chwilach.

czytaj więcej

Konkurs plastyczny - Uwiecznij Magię Świąt Bożego Narodzenia

data dodania: środa 16 listopada 2022
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wrześni zaprasza do udziału w konkursie plastycznym - Uwiecznij Magię Świąt Bożego Narodzenia czytaj więcej

Poznaj mnie w Oryginale

data dodania: czwartek 10 listopada 2022

Przez cały październik biblioteka szkolna we współpracy z Biblioteką Publiczną w Kaczanowie prowadziła akcję czytelniczą pod tytułem „ Poznaj mnie w oryginale”.

czytaj więcej

Dzień Postaci z Bajek

data dodania: czwartek 10 listopada 2022

04 listopada Filia nr 1 Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wrześni i biblioteka SSP nr 6 zorganizowały spotkanie związane z DNIEM POSTACI Z BAJEK.

czytaj więcej

stat4u

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl